به گزارش ایرنا، گابریل کالدرون» در پایان شهرآورد پایتخت که با برتری یک پهلو صفر پرسپولیس به تکمیل رسید، اقرار داشت: به بازیکنان تهنیت می گویم که مردانه جنگیدند و در این بازی مهم به پیروزی رسیدند.

وی افزود: داخل اینگونه دیدارهای سخت، به طور معمول هر تیمی که تراب نخست را به علیه برساند بوسیله تفوق می رسد. نیکوترین دروازه بان آسیا را داریم که یک گل حتمی را از حریف گرفت.

کالدرون تو خصوص سطح فنی پایین این دیدار، تشریح رحم: داخل مجاهدت برای تغییر سبک ورزش تیم هستیم و هر روز بهتر می شویم.

وی درون تک بازی دادن بوسیله مهدی عبدی» که گل سلطه تیمش را به ارمغان آورد، گفت: مربی باید بازی خوانی داشته باشد و فرصت خبط نداریم. همه بازیکنان خوب بودند و کسانی که به عنوان بازیکن تعویضی بوسیله بازار رفتند، عملکرد مناسبی داشتند.

کالدرون در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد تیمش را با پشتوانه اسامی ارشد روانه میدان می کند، گفت: اگر اینگونه وجود که بوسیله عبدی بازی نمی دادم و شما تو این سوال اشتباه می کنید. از خبرنگاران می خواهم سوالات حرفه ای مطرح کنند.

این مربی دنباله انصاف: روی طولانی بازیکنان حساب باز می کنم و هر ویژگی ممکن است جزو ۱۱ بازیکن اصلی در ملاقات آینده باشد.

وی درباره عملکرد جونیور، عنوان کرد: او بازیکن شباب است و باید اقتدار هایش را از کار افتادن نرم. هرچند او گزینه نهم برای جذب بود، اما اکنون بازیکن ما است و کمی هماهنگی برایش سخت است، چراکه اصطلاح سایر نفرات را خبردار نمی شود.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه شما دیداری بردید که بازیکنان تیم ها فقط زیر توپ می زدند، تقریر داشت: یک ورزش ماندگی را بردیم و با صحبت های شما برابر نیستم. خاطر می کنم با خبرنگاران نجات صحبت می کنم و این پیروزی ما شایان سرنوشت است. شما چه سوالاتی از سرمربی استقلال که باخته است، می پرسیدید؟

زمانی که صحبت های خبرنگار امتداد یافت، کالدرون خطاب به او، گفت: بیشتر از مربی داخل مجمع خبری گفتگو می کنید.

ویندوز 10 با پردازنده مبتنی پیاده شدن آرم؛ هوی چه تجربه ای را داشته باشیم؟

هرآنچه باید درباره USB-C بدانید

پیروزی زنیت در شب گلزنی آزمون | شکست اینتر برابر بارسلونا

کالدرون ,بازیکن ,بوسیله ,بازیکنان ,بازی ,مربی ,می کنم ,در پاسخ ,را از ,مردانه جنگیدند ,تیمش را

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هدیه تبلیغاتی گیفتو فاطمه رحیم زاده فرزندان صالح بهشتی ترجمه مقاله نت فیلم فروش عسل صنایع غذایی بررسی کامل سریال دل سیدی یا ابن الحسن ... اگوست کنت